ЕкономікаСуспільствоТема дня

Суд вирішив: МГЗ має платити, війна не виправдання

Ще 9 млн грн завод заборгував рятувальникам

Цей материал також доступний

Миколаїв. Господарський суд Миколаївської області в черговий раз розглянув судову справу, де стороною-позивачем виступав Державний воєнізований гірничорятувальний загін. Суд визначив, що аргументи Миколаївського глиноземного заводу про форс-мажорні обставини не мають підстав.

Основи позову:

  • Позов стосувався стягнення заборгованості за період з грудня 2022 року по вересень 2023 року.
  • Сума позову склала 9 026 547,79 грн.

Аргументи відповідача:

Відповідач посилається на запровадження військового стану та супутні обмеження, встановлені Національним Банком України, як на форс-мажорні обставини. Ці заходи перешкоджали виконанню фінансових зобов’язань, зокрема вільному розпорядженню коштами на банківських рахунках.

На захист своєї позиції відповідач надав докази своїх спроб зняти фінансові обмеження, включаючи звернення до банків та державних органів. Також обговорюється спроба отримання сертифіката про форс-мажорні обставини, що також стало неможливим через фінансові обмеження.

Суд вирішив задовольнити позовні вимоги частково, стягнувши з відповідача 8 536 893,15 грн. Відповідачу також було наказано сплатити судові витрати.

Нагадаємо, що МГЗ нещодавно перейшов у власність Фонду держмайна України, але його фінансові неприємності продовжують накопичуватися. А також додалися проблеми крадіжки металу з територіі заводу.

Раныше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button