ПригодиСуспільствоТема дня

Масштабні крадіжки з націоналізованого МГЗ: метал вивозять вантажівками

Серія масштабних крадіжок, використовуючи вантажні автомобілі для вивезення металу

Цей материал також доступний

В Ленінському районному суді м. Миколаєва розглядається кріминальна справа крадіжок металевих виробів на мільйони гривень з націоналізованого МГЗ.

Досудовим розслідуванням встановлено, що, в період військового стану, група осіб, з метою таємного заволодіння майном ТОВ «Сервісний центр «Металург», а саме металевими виробами, які перебувають на території складу, розташованого на території ТОВ «Миколаївського глиноземного заводу»

Деталі злочинної діяльності

Зловмисники використовували спеціально транспортні засоби, зокрема вантажівки, для незаконного вивезення великих об’ємів металу, спричинивши компанії значні фінансові втрати.

Хронологія подій:

  • 20 серпня 2023 року: соучасники, користуючись транспортним засобом «Фотон»,  проникли на територію заводу та завантажили лом металу бронзи та відпрацьовані акумуляторні батареї на суму понад 100 тисяч гривень.
  • 24 серпня 2023 року: У ході іншого випадку, соучасники спільно з іншими, використовуючи автомобіль MAN і автокран МАЗ, незаконно завантажили металеві труби та інші металеві вироби вартістю понад 4 млн грн.
  • 28 серпня 2023 року: У ще одній подібній події знову залучені соучасники, які за сприяння мешканця Миколаєва вкрали балки, полоси, швелер, сталеві листи та шестигранники на суму понад 350 тисяч гривень.

Наразі частина злодіїв перебуває під домашнім арештом з обмеженням пересування.

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button