Суспільство

«Невиносимо», - підлітки знов скаржаться на ситуацію зі скейт-парком у Корабельному районі

Також по території спортмайданчика багато бігає маленьких дітей без супроводу дорослих

Цей материал також доступний

Вже вкотре на адресу редакції Кorabelov.info надходить лист зі скаргою від юних мешканців Корабельного району міста Миколаєва, щодо якості відремонтованого скейт-парку.

Нагадаємо, 15 січня 2023 року місцева влада за довгий час скарг містян, все ж замінила аварійні фігури на нові, однак на думку спортсменів нове обладнання просто жахливе.

“Пишу з приводу скейт-парку в Корабельному районі, тому що нам облаштували новий та досить поганий: немає нормальних фігур, вони дуже маленькі, і ми не можемо нормально прогресувати”.

І ще дуже багато маленьких дітей без батьків, і без спорт-інвентарю багато хто бігає, просто нестерпно!”, – написав 14 квітня 2024 року місцевий підліток у Телеграм-каналі “Корабелов.інфо Миколаїв“.

Скейт-парк у Корабельному районі

Прокоментували ситуацію й інші містяни. Найбільші обговорення були, щодо присутності маленьких дітей у такому місці без супроводу батьків:

“Прогрєсіровать? Це що якийсь вид еволюціонування скакати на самакатах? Це ж не вид спорту якийсь… Для дітей і робилося. Треба дорослим? Взяли все у свої руки і зробили самі десь там у Балабанівському лісі. Вже руки є от хай ними і працюють. Позвикали на все готове!”, – вважає підписник.

“Головне щоб потім вам подібні не плакали що їхню дитину зіштовхнули хлопці на самокатах. Якщо у батьків не вистачає мізків відвести своїх дітей на дитячий майданчик, а не на майданчик для скейтерів”, – вважає інший іпдписник.

“Підлітки що, не діти?! Чи їм в пісочниці грати?”, – Тетяна К.

“Так, це спорт. Навіть турніри проводять. І цей майданчик робили не для діток-малюків, а для тих, хто постарше і вчиться займатись екстрим спортом – самокат, ролики, скейт, велосипед. А для манюнь є купа інших місць для гуляння. Я в шоці з батьків, які пруть туди з маленькими дітьми”, – Анета М.

“Дітям в Корабельному районі нема де розвиватися… Хай краще скачуть на скейтах, чим курять по углах і пиво п’ють”, – Ірина М.

“На спортивних каналах є турніри з велоспорту та BMX, який є офіційною частиною того спорту та є ОЛІМПІЙСЬКИМ СПОРТОМ З 2002 РОКУ! Це Олімпійський спорт. Крапка”, – Єгор.

“Ну це приклад підростаючому поколінню як виглядає “корупція” та “деградація” влади, це не можна назвати “майданчиком” це просто ху***та яку закатали в асфальт і кинули вам дві іграшки і сказали тепер це “СКЕЙТПАРК”, та куди нам петрушколендцям до таких технологій як скейт-парк…. он пивасік на кожному розі купив, мефедрончика бахнув і живеш краще за всякого єврогейця”, – Макс.

“І такий майданчик для усіх пійде!! Не треба великих гір для підлітків великих!! Травмпункти не успівають дітям латати руки, ноги, голови!!! То хай хоч і на таких скачуть!!! Я кожен день біля дома у цьому парку проводжу з онуком часи, і коли там знаходяться великі підлітки то не допускаю його до них так щоб його не збили та і їм не заважати кататися. І так катаємся щоб усім було добре. Треба тільки поважати друг друга,навчати своїх дітей у своїх поведінках а не бути наглим!! Скільки гуляємо такого сарказма ще не було!! Це вже якийсь та чийсь вилупок не поважній з’явився щоб усе тільки для нього було та по більше”, – Ірина.

“Скейт-парк – це СПЕЦІАЛЬНО побудований майданчик для людей, які займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив верт, агресив стріт, велосипеди ВМХ, трюкові самокати, велосипеди МТВ, щоб кататися та удосконалювати трюки.

Що забороняється:

1) забороняється перебувати на майданчику дітям молодше 14 років без шолома та додаткового захисту.

2) забороняється перебувати на майданчику без спеціалізованого спортінвентарю (бмх, трюкові самокати, скейт, ролики), а також на не пристосованих для трюків велосипедах та самокатах.

Не для маленьких дітей, а для підлітків”, – зазначила Любов П.

Деякі підписники навіть надали скрін з повідомленням міського голови Олександра Сєнкевича:

Сєнкевич про безпеку у скейт-парку

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button