ЕкономікаСуспільствоТема дня

Фонд Держмайна все ще готується до прийому активів МГЗ

Минуло більше року з моменту, коли Апеляційна палата ВАКС ухвалила рішення стягнути майно МГЗ на користь держави

Цей материал також доступний

Фонд державного майна України (ФДМУ) почав підготовку до продажу з аукціону Миколаївського глиноземного заводу (МГЗ), що належав російському олігарху Олегу Дерипасці. Проте назвати терміни реалізації підприємства у ФДМУ поки що не можуть.

Про це на брифінгу 28 червня повідомив заступник начальника Регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях Олег Сокол.

Проте станом на червень 2024 року ФДМУ ще займається прийняттям активу на баланс держустанови.

Олег Сокол зазначив:

— Станом на зараз Фонд розпочав проведення робіт по прийняттю цього активу на свій баланс, а далі будуть вирішуватися питання щодо його реалізації. Терміни реалізації я вам назвати не можу. З Фондом держмайна виїжджала комісія, було проведено огляд усіх обʼєктів нерухомості та найбільш вагомих обʼєктів рухомого майна, обладнання та транспорту. Фонд готується до прийняття цього активу і будемо далі приймати заходи для його реалізації.

Минуло більше року з моменту, коли Апеляційна палата ВАКС ухвалила рішення стягнути майно МГЗ на користь держави. Виявляється, від застосування санкцій до реалізації активів – довгий шлях.

Нагадаємо, з 19 березня 2024 року Фонд державного майна України став єдиним засновником Миколаївського глиноземного заводу.

Раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button