Спорт

Олексій Середа став "Найкращим юним спортсменом лютого 2024 року" України

Його тренерка Тамара Токмачова отримала заслужений титул кращого тренера місяця

Цей материал також доступний

Лютий місяць 2024 року став періодом захоплюючих спортивних досягнень для України, а його кульмінацією стало визнання найкращих спортсменів та тренерів за підсумками міжнародних змагань. Так, Експертна комісія з визначення найкращих спортсменів та тренерів місяця розглянула досягнення атлетів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми та обрала переможців, про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Національний олімпійськи комітет України.

«Найкращим юним спортсменом лютого 2024 року» став Олексій Середа (родом з Миколаєва) – дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу зі стрибків у воду в індивідуальних та синхронних стрибках з 10-метрової вишки (м. Доха, Катар).

«Найкращим тренером юного спортсмена лютого 2024 року» визнано Тамару Токмачову – особисту наставницю Олексія Середи.

«Найкращим спортсменом лютого 2024 року» став Владислав Бухов, чемпіон світу з плавання на дистанції 50 м вільним стилем. Його золота медаль у місті Доха, Катар, стала першою українською перемогою на чемпіонаті світу за останні 17 років. Його тренер, Андрій Хлопцов-старший, отримав заслужене визнання як кращий тренер місяця.

Також за підготовку найкращого спортсмена лютого-2024 Владислава Бухова нагороди отримають Федерація плавання України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України.

Лауреати спортивного місяця будуть нагороджені грошовими преміями, ексклюзивними статуетками та пам’ятними плакетками.

Команда Національного Олімпійського Комітету України щиро привітала найкращих спортсменів та тренерів лютого 2024 року:

“Нехай ваші майбутні звершення будуть ще більш вражаючими та віддзеркалюють славу України на міжнародній арені!”,  -йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button