Друга нагорода для України: Олексій Середа завоював «срібло» на Кубку світу зі стрибків у воду

Відео

Цей материал також доступний

Україна здобула другу нагороду на Кубку світу у Китаї, яку завоював спортсмен з Миколаєва Олексій Середа. Спортсмен виборов “срібло” на змаганнях.

Першу – бронзову – медаль Середа здобув у синхронних стрибках з вишки разом з Кіріллом Болюхом.

“17-річний український спортсмен показав другий результат в індивідуалі на вишці 10 – 518,30 бала, поступившись лише триразовому чемпіону світу господарю турніру Ян Хао (574,40), – повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

В Telegram НОК України розмістили відео неймовірного заключного стрибка українця “два з половиною оберти назад з двома з половиною гвинтами” на оцінку 97,20.