ПолітикаТема дня

"Має бути пропаганда", - Віталій Кім проти демократії

ВІДЕО

Цей материал також доступний

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації  (він же – депутат Миколаївської міської ради від політичної партії “Слуга народу”) Віталій Кім виступає проти демократії. Хоче, як в росіі, посилювати пропаганду. Про це він 22 лютого 2024 року розповів на одній із зустрічей (відео опубліковано в youtube):

Перше. Ми проводили одну сесію облради без журналістів. “Зрада! Чого не пустили?” (так він описує обурення журналістів, – прим. ред.). Ми її (сесію) провели за 30 хвилин. Тому що нема кому нічого виступати. Камер нема – перед ким, кому казати оці понти? (вибачте).

Коли звичайна рада, з журналістами – такі пламенні промови в депутатів: “Та ми, за народ!”… Що треба народу? Швидкість роботи чи шоу? Я – за швидкість роботи.

Друге. Моя особиста думка, що під час війни окремих думок не має бути. Має бути пропаганда. Тому що пропаганда в Росії працює, як велика махіна, яка зараз нас переїжджає. А ми обговорюємо про права людини… Це призводить до розхитування. Вони використовують наші вільні медіа, свободу нашого слова, щоби, враховуючи цю систему, вкидувати туди наративи, і вони розповсюджуються нами же”, – каже голова ОВА.

Крім того, Віталій Кім запропонував “банити” неугодні телеграм-канали й сайти:

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. А чем вы, в таком случае, отличаетесь от Рашки? Только тем, что в три раза беднее? Для людей тогда выбор очевиден - и не в пользу Украины.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button