ОбществоТема дня

«У нас нема на це коштів», — школа в Корабельному районі просить допомоги на придбання кварцевих ламп

Колектив Миколаївської школи №29 (розташована в Корабельному районі по вул. Гетьмана Сагайдачного, 124) потребує допомоги у придбанні бактерицидних (кварцевих) ламп. Тому керівництво навчального закладу звертається до всіх небайдужих:

«Нам дуже потрібні кварцеві лампи. У деяких школах ще за радянських часів залишились ці лампи, хтось колись придбав, а у нас їх нема. Зараз деякі школи вже, окрім ламп, мають іонізатори повітря, а у нас навіть ламп нема. Придбати таке обладнання у нас нема коштів, тому будемо дуже раді будь-якому меценату та спонсору, який нам допоможе».

Раніше повідомлялося, що двоє вчителів школи №29 захворіли на коронавірус (зараз кількість хворих ще виросла), два класи цього закладу і ще декілька педагогів відправлено на самоізоляцію.

На даний час хтось з вчителів приніс з дому кварцеву лампу до свого класу; хтось з батьків, враховуючи становище з епідситуацією в місті, намагається зібрати кошти на таке обладнання для своїх дітей. Але будь-яка допомога зі сторони не буде зайвою. Телефон приймальні директора: (0512) 64-59-50.

Читайте також:
Виклик часу: Булочка на замовлення, «зелений клас», файли для масок…
Новинки в школі №29

Нагадаємо: реконструкція площі перед Миколаївською міськрадою стала одним з найскандальніших проектів міської влади (ініціатором був мер Олександр Сєнкевич) за останні роки: загальна вартість робіт складе вже понад 105 мільйонів грн у той час, коли навчальним закладам багато на що не вистачає коштів:

«Денег нет!»: на площадь перед мэрией хватило, а детский сад в Корабельном районе — «в пролёте»;

Не хватило денег и на крышу в школе №4о, где ученики несколько лет занимаются физкультурой… в классе.

Читайте також: «Но… радуюсь, что есть площадь за 100 млн грн», — николаевец пожаловался на неработающий лифт в Корабельном районе;

Николаевская мэрия закупила планшеты для депутатов горсовета, половина из которых — миллионеры;

Летом подчиненные Сенкевича получили 10-кратные надбавки к окладу

3 2 голосов
Оцените новость
Реклама
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
14 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button