СуспільствоТема дня

"Люди, які ж ви свині!", - мешканці Корабельного про стан захисних укриттів на зупинках

"Там можна задихнутися від смороду", - кажуть перехожі про одну з них. ФОТО, ВІДЕО

Цей материал також доступний

Korabelov.info вчергове перевірили укриття на зупинках в Корабельному районі Миколаєва. Першою 18 травня 2024 року ми оглянули споруду на зупинці “Океанівська“. Тут – жахливий сморід і купа сміття. Люди впевнені, що приміщення стало житлом для безхатченків. І підтверджує це облаштоване спальне місце з якогось килима, чийсь одяг та саморобний шпінгалет, за допомогою якого, ймовірно, зачиняються зсередини.

Ми спитали в мешканців району, що вони думають з цього приводу.

“На чиєму балансі ці укриття? Хіба там можна заховатися, наприклад, з дитиною під час тривоги? Там можна задихнутися від смороду”; “Повинен хтось за цим слідкувати. Мабуть, місцева влада… А тут вже точно хтось оселився”; “Зробили безхатькам “однушку”)”, – вважають люди.

Дехто запропонував методи вирішення проблеми:

“Патрульна поліція нехай патрулює і контролює стан укриттів, а не тусуються біля кав’ярень, а комунальні підприємства одразу по запросу лад наводять”, – написав Роман.

“Поставити камеру спостереження, та виявити тих, хто там сміття залишає, та штрафанути як слід, навіть на пенсійний відправити штраф, якщо особи похилого віку це роблять…”, – пропонує Галина.

“А не гадити? Ніяк не виходить?.. Двірники за вас повинні прибирати. А просто не ср*ти, де ти живеш, ніяк не виходить?”, – питає Ольга.

“Люди, люди… Які ж ви свині! І себе не шануєте!”, – звертається до тих, хто смітить, Валентина.

“Було б непогано раптово стати всім культурними – але це утопія))). Прибирання щоранку комунальниками (вони ж прибирають сміттєві урни щодня). Тоді і бомжам набридне туди своє барахло щодня тягати”, – зауважує Таша.

Укриття на зупинці «Універсам» – майже в ідеальному стані. Відсутні неприємні запахи та досить чисто. Чому така різниця? Та хто повинен відповідати за стан захисних укриттів на зупинках?

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Было бы справедливо всех причастных к этой ситуации чиновников мобилизировать на передовую. В штурмовики.
    Если ума нет простые вещи организовать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button