ПолітикаПригоди

Президент Ірану загинув в авіакатастрофі

Президент Ірану Ебрагім Раїсі трагічно загинув внаслідок аварії вертольота, яка сталася в неділю 19 травня у провінції Східний Азербайджан. Цю інформацію підтвердило іранське інформаційне агентство Mehr.

“Вертоліт, на борту якого перебували президент Ебрагім Раїсі та міністр закордонних справ Хосейн Амір Абдоллахян, розбився в густому лісовому масиві у Східному Азербайджані. Всі пасажири гелікоптера загинули мученицькою смертю,” — йдеться у повідомленні.

Внаслідок цієї авіакатастрофи загинули також губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі, представник Лідера Ісламської революції в провінції Східний Азарбайджан аятола Мохаммад Алі Але-Хашем та ще кілька людей.

A helicopter carrying Iran’s President Ebrahim Raisi takes off, near the Iran-Azerbaijan border, May 19, 2024. The helicopter with Raisi on board later crashed. Ali Hamed Haghdoust/IRNA/WANA (West Asia News Agency) via REUTERS ATTENTION EDITORS – THIS IMAGE HAS BEEN SUPPLIED BY A THIRD PARTY.

Деталі аварії

19 травня вертоліт, який перевозив президента Ібрагіма Раїсі, потрапив в аварію поблизу азербайджанського міста Джульфа. Глава Ірану повертався з Азербайджану, де мав зустріч із президентом Ільхамом Алієвим.

У колоні було три гелікоптери, два з яких — з міністрами та чиновниками — успішно прибули до місця призначення. Рятувальні сили розпочали масштабну операцію з пошуку третього вертольота, у якому летіли президент і глава МЗС.

Ввечері було встановлено точне місце падіння вертольота з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі, звідти отримали сигнал.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button