Суспільство

Сім квартир для Віталія Кіма: голова Миколаївської ОВА в ТОПі «королів нерухомості»

Кім має статус одного з найзаможніших власників нерухомості в регіоні

Цей материал також доступний

На початку січня 2024 року українці нарешті змогли отримати доступ до публічних декларацій українських чиновників, яких зобов’язали подати звітність про власні доходи за 2021 та 2022 роки.

В українському місті Миколаїв виявлений один із найбільших власників нерухомості серед регіональних лідерів – Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА. В рамках аналітичного дослідження, проведеного виданням NV, Кім разом із дружиною Юлією посідає друге місце в імпозантному списку «королів нерухомості», демонструючи значний портфель з семи квартир, розташованих у самому серці Миколаєва.

Серед активів Віталія Кіма – п’ять квартир із різноманітним метражем: від 49 до 116 кв. м, що свідчить про різнобічність інвестиційних інтересів. Одну із квартир, площею 103 кв. м, він володіє разом із дружиною, в той час як Юлія Кім має ще одну квартиру площею 58 кв. м, додатково розширюючи сімейний портфель нерухомості.

Не обмежуючись лише житловою нерухомістю, Віталій Кім також має нежитлове приміщення, що розкинулося на 294 кв.м, що ще більше підкреслює його статус одного з найзаможніших власників нерухомості в регіоні.

Цей аналіз, відображаючи статус та вплив регіональних еліт в Україні, також підкреслює значення прозорості та відкритості у декларуванні майна посадовцями, демонструючи, як вони використовують свої можливості та ресурси для особистого збагачення.

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button