ЕкономікаТема дня

Звільнень зараз не буде, та цього літа на свої робочі місця люди ще не повернуться, - профком МГЗ

Що далі? - зараз єдиної прямої відповіді на це питання немає

Цей материал також доступний

Голова єдиної первинної організації ПМГУ промислового майданчика “Миколаївський глиноземний завод” Ганна Крисяк звернулася до співробітників підприємства через соцмережу:

“16 червня відбулася важлива подія для нашого підприємства. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду ухвалила рішення стягнути на користь держави ряд підприємств, що входили до основних активів російського олігарха Олега Дерипаски. Серед них — підприємства нашого промислового майданчика. Для світу — це ТОВ “МГЗ”, ТОВ “СЦ “Металург”, ТОВ “Охорона МГЗ”, ТОВ “Час ІТ”, ТОВ “Центр обліку Миколаїв”. Для кожного з нас — це “наш завод”. Це рішення є остаточним і перегляду не буде.

Що далі? Чи працюватимуть підприємства промислового майданчика МГЗ і коли?.. Зараз єдиної прямої відповіді на ці питання немає ні у профспілки, ні у адміністрації, ні у влади…

Поки із ситуації навколо промислового майданчика МГЗ можна зробити наступні висновки:

– Наші підприємства змінили власника. Тепер вони – у власності України!

– Звільнень робітників на зараз — не буде! Призупинка дії трудового договору була обумовлена введенням воєнного стану, відсутністю можливості працювати на підприємствах. Нова форма власності на ці чинники не впливає.

– Влітку 2023 року на свої робочі місця працівники ще не повернуться”.

Нагадаємо, ми писали:

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button