Важно!ОбществоЭкономика

Руки геть від «Океану»!, — робітники заводу закликають миколаївських нардепів та всіх небайдужих підтримати підприємство (ВІДЕО)

У суботу, 15 лютого, з 11:00 біля будівлі Миколаївської обласної ради (вулиця Адміральська, 22) пройде мирна акція «Руки геть від «Океану» з вимогою зняти арешт з заводу задля збереження і розвитку суднобудування в Україні. Про це повідомляють організатори акції протесту.

…«Океан» розправляє крила, виконуючи програму Президента. Та що отримує від влади натомість?
13 січня 2020 року «Океан» атакували російські рейдери. Атакували нас руками українських прокурорів, суду і деяких ЗМІ: завод незаконно арештували, «Океан» отримав нищівний удар по репутації, ми почали втрачати іноземні контракти.

Інвестор заводу «Океан» Василь Капацина вже місяць вимагає від Офісу Генпрокурора допитати його, з’ясувати усі обставини справи і врятувати злочинно арештований завод. Проте замість того, щоб вислухати інвестора і корабелів, в Офісі генерального прокурора вірять члену організованого злочинного угруповання «Капітошки» Ігнатову, який представляє інтереси російських рейдерів…

Ми майже місяць спостерігали, як наш інвестор б’ється в Києві, намагаючись достукатися до ОГП і Офісу президента України, та захистити український «Океан». На жаль, ми бачимо, що влада і прокуратура робить вигляд, що «Океану» не існує.

Саме тому 15 лютого ми вийдемо на Соборну Площу під Миколаївську ОДА, щоб змусити владу припинити нищити «Океан» в інтересах російських рейдерів…», — сказано в повідомленні.

Як відомо, в грудні 2018 року майно ліквідованого підприємства ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» було продано на аукціоні — з відкритих торгів його придбав миколаївський інвестор. Після покупки новий власник виплатив колишнім працівникам заводу заборгованість по заробітній платі на загальну суму близько 100 мільйонів гривень.

Новий власник підприємства Василь Капацина активно взявся за відновлення роботи суднобудівного заводу. У квітні минулого року ТОВ «Суднобудівний завод «Океан» отримав перше держзамовлення — ремонт земснаряда для Адміністрації морських портів України. Пізніше був укладений контракт з голландською судноплавною компанією «Eurobulk» на будівництво двох суховантажних барж і модернізацію суховантажу класу річка-море. Також завод «Океан» уклав контракт на добудову двох суховантажів типу «Буг».

Они сделали это! «Океан» начинает строить!!!

У листопаді 2019 року завод «Океан» відвідали міністр оборони України генеральний директор держконцерну «Укроборонпром». Метою візиту високопоставлених чиновників до Миколаєва стало питання про можливість будівництва і ремонту в Миколаєві військових кораблів…

А вже 13 січня 2020 року Печерський районний суд м. Києва за клопотанням Генеральної прокуратури наклав арешт на майновий комплекс ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан».

З інформації в Єдиному реєстрі судових рішень, Ухвалу про арешт майнового комплексу суднобудівного заводу «Океан» підписав суддя Олег Білоцерківець. Цей же суддя приймав рішення про арешт майна ПАТ НСЗ «Океан» в 2016 році — тоді він передав майно на відповідальне зберігання до ТОВ «Океан-Судноремонт», під фактичний контроль осіб, пов’язаних з кіпрською компанією Zonel Operations Limited (ЗМІ пов’язують її з колишнім членом ради директорів «Газпрому»). За підсумками «відповідального зберігання», з території заводу зникло майно балансовою вартістю 40 млн гривень… Контроль над Миколаївським суднобудівним заводом «Океан» за допомогою офшорної компанії «Зонел Оперейшінз Лімітед» намагався отримати Ігор Ігнатов, якого, за інформацією ЗМІ, ще в 2009 році підозрювали в зв’язках із злочинним угрупуванням Олександра Капітонова («Капітошки») — відомого виконавця рейдерських операцій та інших злочинів на території Росії і України…

Напомним, мы писали:
«Океан» уничтожают в интересах российского бизнеса»
Рассмотрение жалобы Капацыны на решение об аресте завода пока не состоялось

Якщо наступ на підприємство не зупиниться, в подальшому можуть постраждати, залишившись без роботи, близько 700 працівників ТОВ «Суднобудівний завод «Океан», які піднімають завод з колін і чекають нових контрактів, щоб відновлюване ними легендарне підприємство змогло заробити на повну потужність.

Ця проблем має стратегічний характер. Адже ситуація, що склалася, несе загрозу не тільки «Океану», а й українському суднобудуванню в цілому.

Саме тому організатори акції 15 лютого запрошують всіх, кому небайдужа доля українського суднобудування, під Миколаївську ОДА: «Разом – ми не дамо знищити надію на відродження Слави Українських Корабелів!»

Працівники заводу записали також відео-звернення з проханням підтримати їх та прийти на мирну акцію 15 лютого.

«Шановні депутати Верховної Ради, обрані від Миколаєва!
Олександр Гайду, Ігор Копитін, Олександр Пасічний. Земляки!

Ми, представники трудового коллектива суднобудівного завода «ОКЕАН», вдячні Вам за принципову позицію, яка вже допомогла нашому заводу — бути почутим в керівництві держави.

Доля поклала на Вас відповідальну місію – захищати від несправедливості і беззаконня нас – ваших земляків і виборців.

Сьогодні ми запрошуємо Вас долучитися до нашої мирної акції “Руки геть від “Океану”! Ми просимо Вас допомоготи нам зберегти наші робочі місця, допомогти відродити Славу Миколаївських Корабелів.

Ми хочемо, щоб нас почули в Обласній дежавній адміністрації, в Офісі Президента України, в Кабінеті Міністрів. Ми хочемо, щоб з нашого заводу зняли арешт і не заважали нам працювати.

Сподіваємось на підтримку та чекаємо на Вас 15 лютого 2020 р. об 11:00 за адресою: вулиця Адміральська, 22, біля будівлі Обласної державної адміністрації.

КОЖЕН ОКРЕМО — КРАПЛЯ, РАЗОМ МИ — ОКЕАН!», — говориться в зверненні.

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button