Общество

«Ми це зробимо!»: на заводі «Океан» добудують універсальні суховантажні судна типу «Буг» (відео)

Акціонер суднобудівного заводу «Океан» Василь Капацина під час урочистого мітингу на честь закладки корпусів суховантажних барж на замовлення голландської судноплавної компанії повідомив, що 22 листопада 2019 року було складено контракт с замовником на добудову двох суховантажних суден проекту 17620, типу «Буг».

У 2005 — 2007 роках на заводі «Океан» для Ukrshipping Ltd (Кіпр) побудовано серію повнокомплектних суден пр. 17620 з 9-ти одиниць. Головне судно «Микола Бобровніков» (на світлинах) спущено на воду 24 квітня 2005 року. Ще два замовлення — будівельні номери 130 та 131 — залишились недобудованими, — повідомляється на сторінці «Миколаїв — місто корабелів» у соцмережі Facebook. Наразі новим контрактом передбачається відновлення робіт та добудування суден по повнокомплектній схемі. Передача першого судна замовнику планується у 2020 році.

— Ми підписали дуже важливий для нас контракт: проект 17620 (це наші «Буги»), зараз він проходить коректування. Абсолютно важлива задача зараз — віднести проект до сучасних комерційних норм, правил і вимог. Я сподіваюся, що ці два замовлення — 130-й і 131-й — ми, «океанівці», повністю збудуємо «під ключ» і відновимо повнокомплектне суднобудування на нашому заводі. Я сподіваюся, що ми це зробимо (як мінімум, 130-й заказ) у наступному році, — зазначив Василь Капацина у вівторок, 26 листопада.

ДОВІДКА: Універсальне суховантажне судно для перевезення генеральних, навалювальних та контейнерних вантажів проекту 17620 розроблено в ПКБ «Чорноморсуднопроект». Головний конструктор – А.В. Корженовський.

Загальні характеристики судна:

Довжина найбільша, м – 126.80
Ширина, м – 16.60
Висота борту, м – 6.70
Осадка ріка/море, м – 3.60/4.80
Дедвейт ріка/море, т – 3800/6300
Швидкість, вуз – 15.5
Потужність ГД, кВт – 1935
Екіпаж, осіб – 12
Вага сталі, т – 1904 — 1946

Нагадаємо, ми писали: Они сделали это! «Океан» начинает строить!!!

Тег

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Уважаемые, Вы позабыли что часть металла была закуплена еще и на 132 заказ этого проекта и вы найдете и накажете всех воров разворовавших флагман судостроения в который были влиты иностранные и деньги и организация производства и оборудование! Давайте договаривать все! Куда-то подевался металл объемом около полутора тысяч тонн... На грузовиках вывозили паршивцы-рейдеры годами их фамилии всем известны! Нужно призвать к ответу всех пособников воровства на горе людей. У правосудия должны быть длинные руки! Труд корабелов тяжек и суров! Только такие возрождения заводов позволяют показать чинушам, что кораблестроение - это вторая по сложности отрасль после космической и на учете каждый килограмм металла и каждая деталь судна.

  2. Как бы там ни было я за любой движ кроме войны и голодовки...Дай вам Бог силы всем Океановцам.Пока Сатана гуляет по стране вы своим трудом поднимаете ее.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close