"Діти "пливуть" до школи по багнюці", - скаржаться мешканці Корабельного, але чиновники кажуть, що коштів на дорогу нема

грязь на дороге в Широкой Балке
грязь на дороге в Широкой Балке

"Це вже прям бiль душі... Куди звертатися? До кого стукати???... Невже в наш час, вік таких можливостей і технологій може таке бути??!!... Вже сил немає терпіти такий стан наших вулиць, а саме нашого провулку (Широка Балка, провулки Добролюбова і Чернишевського)...

Благо, що зараз похолодало і це "грязище" трохи примерзло... А так... Мої діти "пливуть" до школи, дочку, якій 4 рочки, ми змушені носити до садочку на руках, а коляскою з молодшим сином я взагалі не можу виїхати, і наші прогулянки на свіжому повітрі проходять тільки у дворі власного будинку!!!

Ну як так??!!... Коли ж і до нас дійде цивілізація???!!! Я вже мовчу про те, що на нашій половині провулку, ближче до гаражів, не горить ЖОДЕН ліхтар!! У нас багатодітна родина, поруч проживає сім'я інвалідів... Будь ласка, почуйте нас!!" - написала у групі "Contact Center при Миколаївській міській раді" в соціальній мережі facebook родина Орлових з Корабельного району міста Миколаєва.

Нагадаємо, ми писали про ці проблеми:
«Зимой невозможно пройти и остаться чистым»,
- житель Корабельного района Николаева -
об отсутствии асфальта и освещения в Широкой Балке (ФОТО)

Тетяна С. написала, коментуючи пост Орлових:

"Нет слов, приличных! Давайте, защитники Сенкевича, расскажите, как много сделано за три года. И сколько денег осталось в бюджете на конец года?.. Деньги в бюджете остались, а люди должны жить в болоте? Может, наш мэр поднимет свою попу и проедет по таким местам?"

Зазначимо, що за дороги в приватному секторі міста відповідають підлеглі мера - чиновники адміністрацій районів (голова адміністрації Корабельного району - Олександр Цуканов).

В Корабельному районі дороги ремонтують
"шматочками", аби не проводити тендери

У Корабельному дороги потроху ремонтують, але, виявляється, якість їхнього покриття залишає бажати кращого. Так, Галина С. пише:

"Весной 2018 года делали центральную (улицу в Широкой Балке - прим.ред.), 295 Стрелковой дивизии. Наверное, многие помнят, как все радовались...

Остановка "Аптечный склад", я там живу, утонула, что называется. Делали, лишь бы отчитаться".

Що ж стосується ремонту доріг по провулкам Добролюбова і Чернишевського - коштів на це, за словами чиновників, нема. Адміністрація Корабельного району відповіла на скарги мешканців:

"Можливість виконання робіт з ремонту доріг за вказаним адресами буде розглянуто у разі достатнього бюджетного фінансування".

Нагадаємо, ми писали:

«Хоть что пускай берёт! Он людям хоть что-то даёт», — жители Корабельного благодарны Цуканову: их улицу засыпали отходами;

Самые "дорогие" ямы на дорогах Николаева находятся в Корабельном районе

Читайте також: Сенкевич пообещал за 3 года заасфальтировать все дороги в частном секторе Корабельного района (ВИДЕО)