kloomba

"Перша черга": в Корабельному районі дороги ремонтують "шматочками", аби не проводити тендери

ул. Приозерная
ул. Приозерная

У 2018 році адміністрація Корабельного району міста Миколаєва продовжує проводити більшу частину закупівель товарів і послуг без конкурсів, укладаючи договори з виконавцями на свій розсуд.

Як повідомлялося раніше, і в 2016 році, і в 2017-му 
адміністрація Корабельного району на чолі з Олександром Цукановим "намутила" в понад 90% своїх закупівель, укладаючи договори з підрядниками в обхід тендерів, прикриваючись "допороговими" закупівлями. З цією метою, на думку місцевих мешканців, дороги в районі ремонтуються "шматочками", тобто невеликими частинами, аби не вийти за межі суми допорогової закупівлі.

Так, нещодавно в Корабельному районі під головуванням райадміністрації виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Приозерній у мкр. Причепівка (перша черга).

Площа асфальтування дороги – 1295,0 кв. м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

Нагадаємо: за результатами договорів з підрядниками, які ухвалила в 2017 році адміністрація Корабельного району міста Миколаєва, найбільшу суму - 4,4 мільйона грн за ремонти внутрішньоквартальних проїздів та облаштування водовідведення - отримав підприємець з смт. Воскресенське Артем Гончаренко.

Читайте також:

150 000 грн – на подбор и кремацию трупов животных. Снова заключает договора без конкурса Корабельная райадминистрация

200 тысяч грн – на охрану администрации Корабельного района фирмой “ШВАН” Князя Калоева. Договора без конкурса продолжает заключать местная власть в 2018 году;

Цуканов снова без тендера заключил договор почти на 600 тысяч грн на ремонт дороги в переулке Корабельного района;

«Хоть что пускай берёт! Он людям хоть что-то даёт», — жители Корабельного благодарны Цуканову: их улицу засыпали отходами

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
ЛяШко
ЛяШко

коозел когда вул.О.Ольжича будете асфальтировать?

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: