Пригоди

11 років ув’язнення: в Одесі засудили чотирьох ізраїльтян за контрабанду кокаїну

Наркотики привозили з Перу

Цей материал також доступний

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури чотирьох громадян Держави Ізраїль визнано винними у контрабанді наркотичних засобів (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 КК України).

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

Вироком суду двом громадянам призначено покарання – 11 років позбавлення волі, двом іншим – 11 з половиною та 11 років 3 місяці позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що наприкінці серпня 2020 року іноземці здійснили контрабанду кокаїну через Одеський морський торгівельний порт.

Наркотик прибув з Республіки Перу у контейнері всередині конструкцій верстату, розфасований у 114 брикетах. Більшість з них мали фірмове маркування у вигляді літер та цифр, що вказувало на приналежність до певного наркосиндикату.

Іноземців затримали під час вилучення кокаїну з конструктивних порожнин верстату.

Згідно з висновком експертизи, вилучена з місця події спресована речовина білого кольору загальною масою понад 114 кг у 114 брикетах містить наркотичний засіб – кокаїн. Загальний кількісний вміст кокаїну в спресованій речовині білого кольору становить понад 80,6 кг.

Досудове розслідування здійснювало УСБУ в Одеській області.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button