СпортСуспільствоТема дня

"Золота рибка" із Корабельного району отримала від благодійників іменну стипендію на рік

Ця щомісячна стипендія – фінансова підтримка на шляху до нових інваспортивних здобутків.

Цього тижня у Миколаївському регіональному центрі «Інваспорт» вручили іменну стипендію від благодійного фонду 11-класниці Марії Колісниченко – майстру спорту України з плавання, талановитій спортсменці, яка досягла високих спортивних результатів на всеукраїнських змаганнях, учениці Ліцей ім. Олег Ольжич ( колишньої школи №1 імені Олега Ольжича, розташованої в Корабельному районі, де дівчину лагідно називають “наша золота рибка”).

У 2021 році Марія стала шестиразовою переможницею ЧУ та п’ятиразовою чемпіонкою Кубка України з плавання. Про це повідомляють на офіційній сторінці Інваспорту у Фейсбуці.

Нагадаємо, ми писали про Марію:
“Золота рибка” із Корабельного району стала переможницею на Чемпіонаті України

Вже три роки поспіль благодійний фонд разом із Національним комітетом спорту людей з інвалідністю України надає дітям з інвалідністю із різних куточків країни іменні стипендії. Це щомісячна стипендія для дітей, які професійно займаються спортом і мають на меті участь у професійних змаганнях, зокрема Паралімпіадах та Дефлімпіадах. Вона надається терміном на один рік як фінансова підтримка у розвиток спортивних досягнень.

Нагадаємо, ми писали:
У 2021 р. школярці з Корабельного району Марію Колісниченко призначено стипендію Президента України

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button