СуспільствоТема дня

Три тижні без води: лише на одній вулиці у Корабельному районі мінятимуть 2,5 км великої труби

Редакція "Корабелів.Інфо" звернулася за коментарями до "Миколаївводоканалу"

Цей материал також доступний

Мешканці кількох будинків, що розташовані біля вулиці Торгової у Корабельному районі міста Миколаєва, вже багато днів поспіль залишаються без централізованого водопостачання.

Нагадаємо, ми писали:
“Буде біда”, – мешканці Корабельного району обурені “недбалістю” працівників “Миколаївводоканалу”

“Щодо цього району. У деяких будинках за весь цей час “ремонту”, вже більше трьох тижнів, воду так і не дали, а водоканал із криками заперечує це. Диспетчер щоразу вигадує нові причини, а за підсумком починає кричати і кидає трубку” , – скаржаться мешканці мікрорайону “Об’їзна” до редакції інтернет-видання “Корабелів.Інфо” .

Вулиця Ходорєва , що на перетині з вулицею Торговою, яка вже більше місяця розмита, вже 3 тижні відсутня вода.

У водоканалі – постійні відмовки: мовляв, чекайте, треба розбиратися, ми не знаємо і т.д.”, – написав один із місцевих мешканців.

Редакція “Корабелів.Інфо” звернулася за коментарями щодо даної ситуації до прес-служби КП “Миколаївводоканал”, де нам повідомили:

На вулиці Торговій чекає ремонт , оскільки одна труба великого діаметру і великого метражу, яка йде від об’їзної до проспекту Богоявленського, вже в поганому стані – її міняти найближчим часом. Коли точно завершаться роботи – поки не можемо сказати” . Постараємося якнайшвидше, але це буде не наступного тижня. Конкретніше за термінами буде відомо пізніше.

Готують трубу ( загальною протяжністю 2,5 км ) до того, що її вирізатимуть. Більшість будинків на найближчих провулках, які через це відключили від водопостачання, вже підключили до іншої труби.

Лише небагато приватних будинків (не десятки, а одиниці), які харчувалися від тієї основної труби, що готується до заміни, залишаються без води . Протягом тижня планується прокласти 15 – 20 метрів від іншої труби, щоб їх підключити до системи”.

Нагадаємо, ми писали:

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button