Блоги

Активні дії громадськості примусили поліцію опечатати скандальну самозабудову

21.10.2019 року представники «Національного корпусу» з громадськістю вирушили на скандальну самозабудову по вул. Миколаївській, 15-17. На ту саму, щодо якої існують обґрунтовані підозри, що її покривало поліцейське керівництво, бо комунальну землю захопили впливові в місті особи:

Поліція покриває та заохочує захоплювачів землі на скандальній самозабудові на вул. Миколаївській

Перед цим було здійснено візит у Миколаївську міську раду до управління земельних ресурсів та директора департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції. Де було в черговий раз отримано відповідь, що самозабудова по вул. Миколаївській протизаконна та фактично є самозахопленням землі.

Далі, разом з представником департаменту внутрішнього фінансового контролю, виїхали на місце. На місці велись будівельні роботи під охороною пари «вишибал» рекетирської зовнішності. Підключення до електроживлення здійснювалось у «лівий» спосіб з порушенням правил влаштування електроустановок, пожежної безпеки та безпеки праці.

В черговий раз була викликана поліція та представники міських мереж.

Цього разу, присутність «Національного корпусу», чисельність, попередження про те, що будуть застосовані рішучі дії громадського впливу, кардинально змінили ситуацію.
Була підтверджена відсутність у самозабудовників необхідних дозвільних документів. Пред’являлися лише викопировки з планів розміщення. Земля міськрадою не відведена, оренда не надавалася. Навіть виявилися спроби обману. Начебто по документам планується «група з двох малих архітектурних форм». Але! Є заглиблений у землю фундамент, що не передбачає перенос об’єкта краном. Площа споруди в рази перевищує нормативну площу МАФів. А «групу з двох» планують зробити поділивши навпіл єдину споруду (з єдиним дахом та фундаментом) декоративною стінкою, що легко знімається. Для «відмазки», для «сліпих» та нечесних перевіряючих.

Врешті представники поліції, склавши протокол огляду та інші необхідні документи, зупинили будівельну діяльність на незаконному об’єкті, закрили та опечатали двері на самозабудові. Попередили фігурантів про кримінальну відповідальність за зривання наклейок.

Попередня інформація по темі: Суд примушує Миколаївську поліцію порушити кримінальну справу на захоплювачів землі за напад на активіста

Захоплювачі землі вже нападають з кувалдами та намагаються пограбувати антикорупційних активістів

Работают вместо власти: в Николаеве активисты снесли незаконное сооружение (ВИДЕО)

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button