Товарищеский матч "Ольвия" - "Александрович": "Соперник проявил характер..."

Продолжается подготовка к зимнему чемпионату города

Цей материал також доступний

5 листопада футбольна команда «Ольвія», що представляє державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія», розташоване в Корабельному районі, в рамках підготовки до зимового чемпіонату міста, зустрілась у товариському матчі з командою «Александрович».

Як повідомлялося раніше, в одному з матчів літнього чемпіонату міста «Ольвія» обіграла команду «Олександрович» з рахунком 10:3.

Що ж стосується осіннього товариського матчу, то він виявився для портовиків не менш успішним. У першому таймі командам так і не вдалось відкрити рахунок, однак після перерви «Ольвія» показала, на що здатна. Серед «ольвійців» відзначились Андрій Білоус (2 голи) та Антон Колихалов (1 гол).

Остаточний результат зустрічі — 3:0 на користь «Ольвії».

Поділився своїми враженнями щодо проведеного товариського матчу гравець та керівник команди «Ольвія» Денис Нікора:

«Была сыграна товарищеская игра с командой ФК «Александрович». Встречи с этим коллективом всегда носят интересный и очень информативный характер для нас. Соперник проявил характер и собранность, как следствие результат первого тайма 0:0.

Во втором тайме тренер Валерий Высокос предоставил возможность проявить себя новичкам команды. Счёт в матче открыл опытный игрок Андрей Белоус. Удвоить преимущество нашей команды суждено также было ему. Точку в матче и финальный результат 3:0 подвёл наш бомбардир команды Антон Колыхалов!

Благодарим команду ФК «Александрович» (Николай Услов) за интересный и упорный матч и желаем вам успехов!

Ну а наша команда продолжает подготовку, и на следующей неделе нас ожидает ещё один товарищеский матч!