Свекор задушив невістку, а син допоміг сховати тіло власної жінки: поліція розкрила моторошний злочин
Руки зв'язані, на голові пакет: поліція знайшла тіло 21-річної жінки на городі
У Чернівецькій області поліцейські розкрили вбивство 21-річної жительки села Колінківці Чернівецького району, яку спершу оголосили зниклою. Тіло жінки правоохоронці виявили закопаним на території домогосподарства. Про це повідомили у поліції Чернівецької області.
Заява про зникнення молодої жінки надійшла до поліції 4 травня від її чоловіка. Він повідомив, що після сварки дружина нібито пішла з дому і більше не повернулася. Після цього правоохоронці розпочали комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій, щоб встановити місце перебування жінки і з’ясувати обставини її зникнення. За даними слідства, до злочину причетні 47-річний свекор загиблої та її 23-річний чоловік. Попередньо встановлено, що 1 травня між жінкою та свекром виник конфлікт, під час якого чоловік задушив невістку.
Свідком убивства, за інформацією поліції, став чоловік загиблої. Після цього він разом із батьком допоміг приховати тіло. У поліції повідомили, що тіло жінки закопали на городі неподалік будинку, а земельну ділянку після цього обробили культиватором. Під час огляду території домогосподарства правоохоронці знайшли тіло загиблої. Її руки були зв’язані, а на голові був поліетиленовий пакет. Остаточну причину смерті має встановити судово-медична експертиза.
За словами правоохоронців, фігуранти намагалися створити видимість того, що жінка зникла безвісти. Окрім звернення до поліції, вони надсилали на її телефон повідомлення із закликами повернутися додому та робили невеликі перекази на банківську картку загиблої з призначенням платежу “Повернись”.
На місці події працювали оперативники, слідчі, криміналісти, судмедексперти, кінологи, працівники прокуратури та інші профільні служби. Правоохоронці вилучили низку речових доказів. Обох фігурантів затримали у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі за процесуального керівництва прокуратури розпочали кримінальне провадження за п.12 ч.2 ст.115 КК України – умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, раніше ми писали:
- Звичайний конфлікт перетворився на бійню: у Житомирі хлопець зарізав двох жінок
- Жахливе вбивство у Миколаєві: син зарізав власну мати
- Бив по голові та душив подушкою: у Львові затримали киянина за вбивство жительки Миколаєва
- На Миколаївщині молодики забили знайомого цеглою
- У Миколаївській області затримали чоловіка, який 25 років тому задушив пенсіонерку




