Суспільство

Більше трьох місяців ліфт не працює: мешканці Корабельного просять владу вирішити проблему

Люди просять організувати капремонт двигуна або його заміну на новий

Цей материал також доступний

Миколаївці, що мешкають в Корабельному районі, продовжують скаржитись на відсутність працюючих ліфтів. Так, 24 червня 2024 року Світлана С. повідомила в Facebook-групі “Contact Center при Миколаївській міській раді”  про непрацюючий ліфт по пр. Корабелів, 6:

“На проспекті Корабелів 6, 3-й під’їзд більше 3-х місяців не працює ліфт. На звернення в “Євроліфт” и “МДЛ”, сказали що згорів двигун. Прошу організувати капремонт двигуна або його заміну на новий, по іншому проблема не вирішиться ніколи.

P. S. Дім побудований 1985 році, і капремонту не було. Дуже прошу у Вас допомоги в рішенні даної проблеми”, – йдеться в повідомленні.

“Евроліфт, це ж розпіарена компанія, яка належить (звісно не напряму) в минулому депутату, а нині голові благодійного фонду, на якому зараз, якщо не помиляюсь, 3 уголовні справи. Єххххх, таку шану згубили…”,  – прокоментував допис Геннадій С.

“Contact Center при Миколаївській міській раді” передав звернення до представника Керуючої компанії “Місто для людей Миколаїв” Жанні Любченко.

“Керуюча компанія “Місто для людей Миколаїв” не обслуговує дану адресу”, – надала свою відповідь Жанна Любченко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button