СтаттіСуспільствоТема дня

Хто керуватиме об'єднаним ліцеєм у Корабельному районі? Подробиці "злиття"

Вчителів ці нововведення не торкнуться, адже зміна головним чином відбудеться в адміністрації ліцею

Цей материал також доступний

Як це буде відбуватися? Куди саме ходитимуть учні, коли дійде справа до офлайн-навчання? Чи скоротять когось з вчителів? Хто буде керувати закладом, об’єднаним з двох різних? Ці та інші питання турбують учнів, їх батьків, а більш за все – педагогічні колективи двох ліцеїв у Корабельному районі після того, як на сесії Миколаївської міськради 30 травня 2024 року було прийнято рішення про реорганізацію ліцею №1 шляхом його приєднання до ліцею №58.

Нагпадаємо, ми писали:
В Корабельному районі об’єднали два ліцеї в один: колишній економічний “йде під крило” до “гуманітаріїв”

Директорка ліцею №58 Марія Федорівна Письменна в розмові з кореспонденткою Кorabelov.info зазначила, що поки наказу немає, то їй нічого більш докладнішого сказати на цю тему. А з тим, що будуть об’єднувати навчальні заклади, вона згодна, бо дітей треба вчити.

Як пояснили нам робітники ліцею №1, вони поки самі не знають, як воно буде, тому їм важко щось сказати з цього приводу. Директорка закладу Лариса Володимирівна Шалар на наші запитання поки що зазначила: “Без коментарів”.

Поспілкувавшись зі Світланою Борисівною Макаровою (заступницею начальниці міського управління освіти) ми дізнались, як саме на перших етапах буде відбуватись процес об’єднання цих закладів освіти.

Як пояснила пані Світлана, основні моменти щодо кадрових змін будуть вирішуватись нинішніми керівниками установ: саме вони повинні домовитись, хто буде очолювати вже оновлений ліцей. Вчителів ці нововведення не торкнуться, адже зміна головним чином відбудеться в адміністрації реорганізованого навчального закладу. Будівлі також лишаються за освітянами, а яким саме чином буде відбуватись процес навчання, теж залежить від рішення керівництва вже оновленого ліцею.

На думку чиновниці, в будівлі ліцею №1 можуть навчатись старші класи (з 10 по 12), а середні класи (з 5 по 9) лишаться в ліцеї №58. Але, знову-таки, зі слів Світлани Борисівни, все залежить від рішення керівництва ліцею.

Звісно, після повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну, освітні процеси в ній, як і все інше, переживають нелегкі часи. Як повідомлялося в одній з наших публікацій раніше, за словами начальниці міського управління освіти Ганни Володимирівни Личко, через військові дії на території країни, в нашому місті значно знизилась кількість здобувачів освіти. Реорганізація вказаних навчальних закладів, на її думку, дозволить набрати необхідну кількість класів для роботи оновленого ліцею.

Що ж, будемо і надалі слідкувати за розвитком подій. Лишається сподіватися, що нововведення в освітній мережі не погіршать якість набуття знань у наших юних здобувачів освіти.

Читайте також:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button