Пригоди

Ганебний випадок нападу: на Черкащині працівнику ТЦК кинули у двір вибуховий пристрій

Правоохоронні органи були оперативно проінформовані

Цей материал також доступний

На Черкащині стався ганебний кримінальний злочин – напад на домоволодіння військовослужбовця 4 відділу Звенигородського РТЦК та СП. Інцидент стався 30 травня 2024 року у селищі Катеринопіль, про що повідомив Черкаський обласний ТЦК.

Невідомими особами було кинуто вибуховий пристрій, який спричинив вибух на подвір’ї будинку сержанта Збройних Сил України. На щастя, члени сім’ї не постраждали. Варто зазначити, що військовослужбовець з початком повномасштабної війни став на захист України, син також захищає країну на фронті, а дочка втратила на війні чоловіка.

Правоохоронні органи були оперативно проінформовані.

“Звертаємо увагу суспільства на те, що цей неприпустимий випадок стався на тлі ганебної інформаційної кампанії з метою дискредитації військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і Сил оборони України.

Пам’ятаймо, що ворог вкладає у спроби деморалізувати українців і зруйнувати нашу згуртованість величезні ресурси. І саме на це робить свою головну ставку. Започаткована ворогом ця інформаційно-ментальна агресія буде приречена на поразку лише за умови свідомого, дорослого і відповідального ставлення кожного з нас до інформації, яку ми отримуємо через соціальні мережі і медіа”, – зазначають в повідомленні.

Читайте новини першими

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Це не ганебний випадоке, а реакція людей на беззаконня яке творять ці працівники ТЦК. На вулиці людей крутити вони можут, тому так до них і віднощення. Ца наш той що не втік , просроченний, дозволяе, ну якось так.... гарант хренов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button