ЕкономікаСуспільство

Підприємства Миколаївщини заплатили 24,5 млн грн за забруднення природи

Це екологічний податок

Цей материал також доступний

Питання збереження довкілля є досить актуальним для Миколаївської області. Надходження екологічного податку до бюджету є ефективним джерелом фінансування програм природоохоронного значення, зокрема заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, раціональне використання природних ресурсів та впровадження новітніх технологій у виробництво. Це сприяє запобіганню негативного впливу на природні ресурси регіону та шкоди здоров’ю населення.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, станом на 22 травня 2024 року підприємствами Миколаївщини сплачено до бюджетів усіх рівнів 24,5 млн грн екологічного податку. З цієї суми 16 млн грн надійшло до державного бюджету, а 8,5 млн грн – до місцевих бюджетів.

Екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди забруднюючих речовин в атмосферу стаціонарними джерелами забруднення, включаючи викиди двоокису вуглецю, за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, а також за розміщення та тимчасове зберігання відходів, у тому числі радіоактивних.

Нагадаємо, що мешканці Корабельного району постійно скаржаться на дим та попіл з підприємства під їхніми вікнами:

Читайте також:
Дим з котельної на Миколаївщині спричинив шкоду екології та здоров’ю мешканців на 300 тис. грн

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button