Суспільство

Штрафи до 34 тисяч: що чекає на тих, хто не прийде за повісткою на пошту

Кабінет Міністрів України видав відповідну ухвалу

Цей материал також доступний

16 травня 2024 року Кабінет Міністрів України видав ухвалу №560, якою затвердив порядок призову громадян під час особливого періоду мобілізації. Згідно з цією ухвалою, повістки можуть бути надіслані через Укрпошту.

Деталі постанови

Нові умови призову визначені в Постанові Кабміну від 16 травня 2024 р. № 560. Якщо повістка надсилається через Укрпошту, вважається, що призовник буде викликаний не раніше ніж через 14 днів після повідомлення про вручення. Однак, є важливий нюанс: це стосується лише тих, хто проживає за місцем реєстрації.

Приклад ситуації

Призовник може через сервіс “Резерв+” подати адресу реєстрації та вказати, що там мешкає, хоча це не відповідає дійсності. Якщо повістка надійде на адресу реєстрації через Укрпошту, призовник може навіть не знати про це, оскільки надав неправдиву інформацію про своє місце проживання.

У такому випадку, якщо повістка залишиться на пошті і не буде отримана, вона через деякий час повернеться і вважатиметься врученим.

Наслідки

За неявку за повісткою може бути накладений штраф від 17 до 34 тисяч гривень вже з 20 червня, оскільки вважається, що призовник був належним чином викликаний.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button