Пригоди

Конфлікт на Миколаївщині: місцеві жителі проти співробітників ТЦК

Розпочато кримінальне провадження

Цей материал також доступний

17 травня у селі Маліївка Березнегуватської ОТГ Баштанського району Миколаївської області відбувся конфлікт між співробітниками ТЦК та місцевими жителями.

Про цей інцидент повідомляється у офіційній заяві на сторінці Миколаївського обласного ТЦК та СП у соцмережі «Фейсбук»:

“Військовослужбовці ТЦК та СП з метою забезпечення виконання положень Закону України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію перебували у селі. До них підійшла мешканка, яка перебувала в громадському місці, грубо порушувала громадський порядок, супроводжувала свої дії нецензурною лайкою, перешкоджала роботі ТЦК та знімала це все на відео”.

До конфлікту приєдналися й інші мешканці Маліївки.

“Окрім цього, попри збереження свободи слова та розповсюдження інформації, поширення в медіа практик образи по відношенню до воїнів закріплює в суспільстві моделі поведінки, невластиві нації, яка бʼється за своє виживання.

Вкотре наголошуємо, що подібні дії є неприпустимі й щодо військовослужбовців, які несуть службу в ТЦК. Бійці продовжують службу тут після поранень та важкого досвіду, пережитого на фронті”, – зазначається в повідомленні обласного територіального центру комплектації.

Всі зазначені факти зареєстровано до ЖЄО №2315 ВП №2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області. 18 травня 2024 року розпочато кримінальне провадження №12024153310000088 за ч. 1 ст. 296 КК України (Хуліганство). Наразі триває слідство та з’ясовуються всі обставини правопорушення.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button