Суспільство

Через Миколаїв фури будуть перепливати, а не переїзжати

Данія може вирішити транспортну проблему Миколаєва: пропонується будівництво поромної переправи

Цей материал також доступний

Миколаїв може отримати поромну переправу за допомогою Данії, щоб зменшити кількість фур, які проїжджають через місто. Про це стало відомо з інтерв’ю посла Данії в Україні, Оле Егберга Міккельсена, виданню РБК-Україна.

Посол пояснив, що велика кількість вантажного транспорту, який їздить через Миколаїв, негативно впливає на стан доріг та довкілля. В зв’язку з цим, данська сторона розглядає можливість створення тимчасової поромної переправи через річку Південний Буг.

«Отже, містом, мостом через річку рухаються тисячі вантажівок. Тому ми запропонували та вивчаємо, чи можемо ми допомогти у створенні тимчасової поромної переправи через річку Південний Буг, що означало б, що всі вантажівки не їхали б через місто, бо це забруднює довкілля та руйнує дороги», – зазначив посол.

Далі Оле Егберг Міккельсен додав, що вивчення потреб місцевих компаній є важливим аспектом данської ініціативи:

«Ми дуже уважно вивчаємо економічну діяльність, яку можна відновити, тому звертаємося до місцевих компаній, щоб дізнатися, чи можемо їм допомогти».

Цей проект має потенціал не тільки поліпшити логістику та зменшити затори, але й суттєво знизити екологічний тягар від вантажних перевезень у регіоні.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button