Суспільство

Здача зброї — ваш квиток до безпечного майбутнього. Не зволікайте!

Добровільна здача зброї в Миколаєві: як уникнути кримінального переслідування

Цей материал також доступний

У Миколаївській області поліція нагадує громадянам про можливість уникнути кримінальної відповідальності через добровільну здачу незареєстрованої зброї. Заклик було оголошено у четвер, 2 травня, як спробу запобігти незаконному обігу зброї та злочинам, що з нею пов’язані.

Поліція Миколаївської області підкреслює важливість добровільної здачі зброї. Наголошується, що зберігання боєприпасів, зброї чи вибухових речовин без належних документів вважається кримінальним правопорушенням згідно з ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. За таке порушення закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.

Однак, ч. 3 ст. 263 КК України гарантує звільнення від кримінальної відповідальності у випадку добровільної здачі зброї. Мешканців закликають не затягувати з цим рішенням і звертатися за допомогою до поліції.

Жителі можуть повідомити про своє бажання здати зброю, звернувшись до найближчого відділення поліції або зателефонувавши на спецлінію 102.

Заключне звернення від поліції звучить однозначно: зброя, боєприпаси та вибухові речовини мають знаходитись виключно у відповідних умовах, а зберігання їх без дозволу ставить під загрозу безпеку всього суспільства.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button