СуспільствоТема дня

Нові тролейбуси для Корабельного району затримуються: недороблена документація стримує рух

Миколаїв отримав ще два нових тролейбуси з автономним ходом до 20 км

Цей материал також доступний

Миколаїв отримав ще два нових тролейбуси з автономним ходом до 20 км. З нетерпінням мешканці чекають на новий транспортний проект, що передбачає запуск нових тролейбусів з автономним ходом до 20 км. Однак, ці тролейбуси досі стоять без руху. Причиною затримки є триваюча робота над документацією для облаштування зарядної станції в Корабельному районі.

Директор комунального підприємства Юрій Сметана пояснив, що для запуску нового маршруту, який пролягатиме від автовокзалу до проспекту Корабелів на відстань 16 км, необхідно отримати щонайменше 10 тролейбусів. Наразі ж новий транспорт чекає в ангарах.

тролейбус
тролейбус

Наразі ми фокусуємося на завершенні всіх документаційних процесів та облаштуванні кінцевої зарядної станції, щоб максимально швидко запустити тролейбуси в експлуатацію,” — поділився Юрій Сметана.

Нагадаємо, що нова зарядна станція в Корабельному районі матиме потужність 30 кіловат і дозволить тролейбусам підзаряджатися всього за годину. Втім, ефективність проекту залишається під питанням, оскільки тролейбуси потребуватимуть години на підзарядку після кожного 30-хвилинного рейсу.

Нагадаємо, ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button