Суспільство

Корабельний район Миколаєва нарешті отримає тролейбуси, що "бігають" без дроту до 20 км

Величезну підтримку проєкту надав Уряд Данії, виділивши 3,9 млн євро на його реалізацію

Цей материал також доступний

Миколаїв, місто з багатою історією та динамічним розвитком, стоїть на порозі значного оновлення свого тролейбусного парку. У кінці минулого року, міський голова Олександр Сєнкевич оголосив про успішне проведення міжнародного тендера, який відкриває двері для придбання тролейбусів з можливістю автономного ходу до 20 км.

Це величезний крок уперед, оскільки новий рухомий склад дозволить значно покращити якість громадського транспорту у місті, особливо у віддалених районах, до яких до цього було складно дістатися на існуючому парку тролейбусів.

Юрій Сметана, директор КП «Миколаївелектротранс», поділився подробицями проєкту в ефірі програми «Діалог» на ТРК «МАРТ». Він зауважив, що Миколаївська міська рада раніше уклала кредитний договір з Європейським банком реконструкції та розвитку, маючи на меті оновлення тролейбусного парку. Перший лот з 40 запланованих тролейбусів «Дніпро» уже частково поставлено місту, з яких 37 штук вже курсують вулицями.

За словами Сметани, другий лот включатиме тролейбуси з автономним пробігом до 20 км, що стане справжнім проривом для мешканців віддалених районів. Договір на поставку 31 тролейбуса було укладено з українським виробником – фірмою «ПТС» з міста Бровари Київської області, яка виграла цей тендер.

Величезну підтримку проєкту надав Уряд Данії, виділивши 3,9 млн євро на його реалізацію. Міська влада також шукає додаткові кошти для закупівлі додаткових тролейбусів за цим контрактом.

Одним з перших районів, де планують запустити нові тролейбуси, стане Корабельний район, але розглядаються і інші маршрути по місту, щоб максимально покрити потреби миколаївців у якісному та доступному громадському транспорті.

Нагадаємо, ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button