СуспільствоТема дня

Нові тролейбуси в Корабельний район: більше стоятимуть, ніж рухатимуться

20 км на одній зарядці: Миколаївські тролейбуси революціонізують транспортну інфраструктуру

Цей материал також доступний

Миколаїв отримав перші три тролейбуси з автономним ходом, що здатні подолати 20 км на одному заряді. Ці тролейбуси, оснащені передовою технологією, відкриють доступ до віддалених районів міста, де відсутня контактна мережа.

Цей транспортний проєкт став можливим завдяки міжнародній підтримці. “Отримали ці тролейбуси в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Велика подяка Уряду Данії за співфінансування у розмірі 3,9 млн євро, яке є невіддатним”, – поділився мер.

Загалом місто очікує на поставку 31 тролейбуса.

“Більшість з них буде обслуговувати Корабельний район”, – зазначив Олександр Сєнкевич.

За словами директора комунального підприємства “Миколаївелектротранс” Юрія Сметани, тролейбуси будуть доставлені протягом 13 місяців, з наступною доставкою двох тролейбусів уже наступного тижня. А до кінця літа чекають на постачання ще п’яти одиниць.

Також у Корабельному районі встановлюють зарядну станцію потужністю 30 кіловат, яка дозволить тролейбусам підзаряджатися за годину. Новий маршрут тролейбусів пролягатиме від автовокзалу до проспекту Корабелів, що становить 16 км.

Однак є питання щодо ефективності проекту, адже тролейбуси вимагатимуть години на підзарядку після кожного 30-хвилинного рейсу.

тролейбуси з автономним ходом

Нагадаємо, ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button