Суспільство

Перевірено 8 вулиць у Корабельному районі: виявлено 12 порушень санітарних норм, видано 30 попереджень

Проведено перевірку санітарного стану вулиць приватного сектору

Цей материал також доступний

Адміністрації районів міста здійснили перевірки з 15 по 19 квітня 2024 року з метою забезпечення дотримання Правил благоустрою. Під час цих перевірок було відслідковано санітарний стан місць торгівлі, послуг, приватного сектору та прилеглих зон, а також перевірено наявність угод на вивезення сміття. Крім цього, проведені інформаційні кампанії та інші заходи, про що повідомила пресслужба міської ради.

У Центральному районі провели обстеження по вулицях Чкалова, Потьомкінська, Велика Морська, Соборна, Пушкінська, проспекту Центральному та мікрорайонах Варварівка, Матвіївка, Тернівка. Перевірили 84 об’єкти, за результатами склали 30 адміністративних протоколів.

В Інгульському районі протягом тижня оглянули територію вулиць Космонавтів, Новозаводська, Херсонське шосе, проспектів Миру та Богоявленський. Під час роботи виявлені такі правопорушення, як відсутність урн для сміття, незадовільний санітарний стан прилеглих територій, написи на фасаді будівель, відкриті колодязі тощо. У результаті заходів склали 24 адміністративних протоколи.

У Корабельному районі перевірили санітарний стан вулиць приватного сектору:Балтійська, Леваневського, Національної гвардії, Новобудівна, Остапа Вишні, Станіславського, Академіка Рильського,Гречаного.

За підсумками роботи склали 12 адміністративних протоколів, надали 30 попереджень домовласникам та провели роз’яснювальну роботу.

У Заводському районі обстежили стан вулиць Кузнецька, Леваневців, Рюміна, Залізничне селище, 8 Березня, 5 Парниковий, пр. Центральний. За результатами перевірки склали 15 адміністративних протоколів.

Миколаївцям нагадують, що чисте та доглянуте місто – це відповідальність кожного його мешканця! 

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button