Пригоди

"Син стріляв у поліцейського, бо подумав, що мене вбили", — заявив заарештований Василака старший

Трагедія на Вінниччині: у справі про розстріл поліцейських з'явились шокуючі зізнання

Цей материал також доступний

На Вінниччині суд прийняв рішення взяти під варту на два місяці Валерія Василаку і його сина Віталія, які обвинувачуються у вбивстві молодого поліцейського. Жоден з них не матиме можливості вийти під заставу.

Під час засідання Василака-старший висловив каяття: “Не розумію, як це сталося. Чому так сталося. На жаль, не повернути людину. Це буде до кінця мого життя, скільки там мені залишилося, не знаю. Я дуже про це шкодую”, — заявив він.

За словами Василаки, трагічний інцидент стався, коли його син, помилково вважаючи, що поліцейський застрелив його батька, відкрив вогонь. Василака також зазначив, що зброю, яку вони перевозили, вкрав його син, і що вони планували виїхати до Молдови.

Син, Віталій Василака, підтвердив, що він здійснив постріл:

“Коли нас зупинив поліцейський, я думав, що він один, і коли його вдарив, я не знав, що є другий напарник. Я думав, що поліцейський, з яким я розмовляв, один, і сподівався, що він знепритомнів і ми поїдемо далі. Я не думав, що з’явиться другий поліцейський і відкриє вогонь машиною, де був мій батько”.

Віталій також зазначив, що гранати Ф-1, які вони перевозили, належали йому і були викинуті ним у озеро після стрілянини.

Ця трагічна подія стала черговим нагадуванням про необхідність підвищення рівня безпеки та відповідальності органів правопорядку та громадян.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button