СуспільствоТема дня

"Роздовбують пішохідну площу, але поліція чогось їх не чіпає", - в Корабельному скаржаться на горе-торговців

Влаштували на площі "Шанхай"

Цей материал також доступний

В Корабельному районі міста Миколаєва продовжують реалізовувати свій товар в невстановлених місцях для торгівлі “стихійщики”. Не дивлячись на щотижневі рейди місцевої влади разом з правоохоронцями, такого роду торгівля процвітає на площі по проспекту Богоявленському, 342 (біля “АТБ”). Не виключенням стало 20 квітня 2024 року.

Зазначимо, на цій локації не лише бідні бабусі з городиною, а й оптові торговці з палатками і купою ящиків. А їхні машини роздовбують пішохідну площу перед магазинами, і поліція чогось їх не чіпає.

Висловили свої думки, щодо “стихійки” у центрі Корабельного району місцеві мешканці. Думки містян розділилися, хтось вважає, що кожен заробляє як може, а хтось, що є для цього спеціальні відведенні місця й нічого влаштовувати “Шанхай”:

“Так на оптових торговців і не складають протоколи, а на бабусь, ось у чому біда, оптовики я так розумію під захистом”, – Діма.

“Господи, люди,  залиште в спокої торговців! Нехай заробляють, це теж важка праця. Не ворують по кишеням же у вас”, – вважає містянка.

“Всіх можна зрозуміти, що зараз такий час, але цей срач був ще до війни. Там центр Корабельного, там площа, замість того щоб там навести красу, його просто убивають і засирають”, – Тетяна О.

“Є відведені місця для торгівлі, там і ставайте. І не треба влаштовувати на площі “Шанхай””.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button