Суспільство

Мер Миколаєва злітав до Брюсселя: провів дискусію та подивився фільм у Європарламенті

Сєнкевич взяв участь у Саміті з питань демократії Південно-Східної Європи

Цей материал також доступний

Міський голова Олександр Сєнкевич минулого тижня представив інтереси миколаївців у Брюсселі, де взяв участь у Саміті з питань демократії Південно-Східної Європи. Візит був насиченим на важливі зустрічі та обговорення.

За словами мера, він зустрівся з представниками IRI, союзних держав, а також місії США при НАТО. Особливим моментом стало відвідування Європарламенту, де Сєнкевич із колегами переглянув документальний фільм «20 днів у Маріуполі». Цей перегляд було здійснено разом з режисером Мстиславом Чорновим та послом України у Євросоюзі Всеволодом Ченцовим.

У штаб-квартирі НАТО мер Миколаєва та мер Тростянця Юрій Бова представили доповідь про ситуацію з безпекою на півдні та сході України, підкресливши необхідність подальшої підтримки з боку міжнародних партнерів, включно з системами ППО та зброєю.

Олександр Сєнкевич також провів спеціальну дискусію з президентом International Republican Institute Даніелом Твайнінгом. Мер наголосив на важливості прозорості та підзвітності у відновленні Миколаєва та анонсував запуск спеціального сайту, що дозволить всім бажаючим відстежувати міжнародну допомогу місту.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button