ПригодиТема дня

Знайшов "вакансію" в Інстаграм: у Корабельному судять молодого закладника наркотиків

Парубок-сирота визнає свою провину. ВІДЕО

Цей материал також доступний

Квітень 2024 року. Корабельний районний суд міста Миколаєва розглядає справу 18-річного уродженця нашого міста, який вирішив заробляти на життя розповсюдженням наркотиків, але був затриманий поліцейськими рік тому (17.04.2023) на вулиці Виноградній. “Закладник” Олександр Ф. тоді мав при собі 362 конверти з розфасованими забороненими речовинами.

Слід зазначити, що справу Олександра Ф., яка надійшла до суду влітку 2023 року, довго не могли розглянути, оскільки обвинувачений (студент одного з аграрних ліцеїв Миколаївщини) злісно ухилявся від явки до суду, а поліція навіть не могла примусово доставити його на засідання, бо парубок не має родини та місця реєстрації, як і постійного міста мешкання у м. Миколаєві. До затримання він проживав у Корабельному районі в орендованій ним квартирі. Умови призначеного йому домашнього арешту Олександр порушив, тікаючи від правосуддя. Хлопця навіть було оголошено в розшук 10.08.2023 року.

В березні 2024 року місцезнаходження обвинуваченого було встановлено, і суд відносно нього – поновлено. Оскільки Олександр не взмозі за своїм матеріальним станом самостійно залучити собі адвоката, йому було призначено безкоштовного захисника. Крім того, 27.03.2024 року суд обрав обвинуваченому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (поки що – до 26.05.2024 року включно).

15 квітня 2024 року, під час допиту прокурором у суді, обвинувачений повністю визнав свою провину та розповів про мотиви своєї злочинної діяльності.

За словами Олександра, він є сиротою та шукав собі роботу, але не міг влаштуватись на офіційну працю через втрату паспорту, на відновлення якого не мав коштів (впевнений, що вони потрібні, хоча в поліцію щодо відновлення документу не звертався). Під час пошуків натрапив в Інстаграм на оголошення про “вакансію”. Перейшов за посиланням у Телеграм-канал, де Олександра попередили, що за подібну діяльність можуть позбавити волі. Його задачею було забирати товар у певній локації та робити закладки, за що протягом декількох днів він отримував гроші на картку.

Парубок запевняє, що встиг “пропрацювати”, займаючися незаконною діяльністю, тижні два. Сам не вживає і ніколи не вживав наркотичні речовини. Каже, що під час затримання правоохоронними органами одразу у всьому зізнався та показав локації закладок, які вже встиг сховати.

Відео Аліни Ковальчук

Суд продовжить розгляд справи 17 травня 2024 року.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button