Суспільство

"Безпека дітей - перш за все": майже у 40 закладах освіти на Миколаївщині чергує поліція

Поліцейські будуть реагувати на будь-які надзвичайні ситуації

Цей материал також доступний

38 навчальних закладів у Миколаївській області обслуговуються працівниками Національної поліції, про це станом на 1 березня 2024 року повідомив очільник ГУ Нацполіції Миколаївщини Сергій Махно в інтервʼю ТРК “МАРТ“.

Таке рішення було ухвалено нещодавно, правоохоронці забезпечують безпеку дітей у прифронтових областях у тому числі й на Миколаївщині.

“Задля безпеки дітей, задля того, щоб в першу чергу ніхто не проніс ніякої зброї, вибухівки або інших предметів, які можуть нашкодити дітям або іншим учасникам учбового процесу. Були створені та вже заступили на службу поліцейські, які забезпечують безпеку освітнього процесу”, – повідомив Махно.

Сергій Махно повідомив, що був проведений відбір і як правило на виконання даної служби було відібрано молодих спеціалістів:

“Ми провели відповідний відбір цих поліцейських, це як правило молоді хлопці та дівчата, які пройшли певні тестування, зокрема психологічні, з якими проведено відповідну роботу щодо налагодження взаємодії саме з дітьми, ювенальну так звану. На сьогоднішній день відпрацьовуємо чіткі алгоритми взаємодії з іншими поліцейськими, щоб при надходженні інформації від такого поліцейського до чергової частини, де територіально знаходиться цей заклад освіти, щоб якомога швидше прибували групи швидкого реагування, слідчо-оперативні групи для надання допомоги такому поліцейському”.

Завдяки такому алгоритму роботи в поліції знатимуть про всі події та правопорушення, які можуть бути скоєні або готуються на території освітніх закладів.

“Безпека дітей перш за все – це пріоритет”, – зазначив Махно.

Махно повідомив, що мова йде про будь-які надзвичайні ситуації в навчальних закладах. В цьому процесі приймають участь як працівники Головного управління Національної поліції, так і Управління поліції охорони, так і Управління патрульної поліції.

“Всі ці працівники на сьогоднішній день можуть і вміють діяти, як в умовах надання домедичної допомоги, так по першим азам пожежної безпеки та інших напрямків, для того, щоб зорієнтуватись та допомогти у цьому напрямку”, – зазначив він.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button