СпортТема дня

Миколаївські плавці з ураженнями опорно-рухового апарату здобули 17 медалей Чемпіонату України

10 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі

Цей материал також доступний

З 6 по 9 грудня 2023 року в місті Кам’янське Дніпропетровської області відбувався Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомляє Миколаївська міська рада з посиланням на “Миколаївський Інваспорт”. У змаганнях взяли участь 8 миколаївських плавців, які здобули 17 медалей: 10 золотих, 5 срібних та 2 бронзові.

Марія Колісніченко стала п’ятиразовою чемпіонкою України, виборовши “золото” у таких дисциплінах: 150 м комплексне плавання, 50 м на спині, 50 м брас, 200 м вільний стиль, 50 м вільний стиль (нагадаємо, ми писали: Серед миколаївських інваспортсменів-переможців Кубку України – “золота рибка” зі школи в Корабельному районі).

Миколаївська плавчиня
Марія Колісніченко

Ангеліна Мальцева стала чемпіонкою України на дистанціях 50 м на спині, 50 м вільний стиль, 100 м на спині.

Владислав Кирпа став дворазовим чемпіоном, срібним і бронзовим призером. Він виборов “золото” у дисциплінах 100 м та 50 м на спині, “срібло” на дистанції 50 м вільним стилем та “бронзу” на 100 м вільним стилем.

Сергій Паламарчук – триразовий срібний призер: 50 м на спині, 50 м вільний стиль, 100 м вільний стиль.

Олег Колісник став срібним призером на дистанції 50 м брас.

Микола Кірєєв здобув бронзову медаль на дистанції 50 м брас.

Підготували спортсменів тренери Оксана Воронцова, Тетяна Ільїна, Микола Ільін, Андрій Козленко, Алла Нагієва, Оксана Бойченко та Денис Тюветський.