КультураСуспільство

Стартує фестиваль актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: MEMORY

Вхід на усі події вільний за умови попередньої реєстрації

Цей материал також доступний

Миколаївців та гостей міста запрошують відвідати фестиваль актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: MEMORY, який відбудеться у форматі онлайн-експозиції та віртуального 3D-туру у доповненій реальності. Також передбачено офлайновий музичний концерт, покази фільмів та анімації, воркшоп зі швидкого малюнку, театральна вистава, лекції та дослідницька екскурсія за лаштунками головної бібліотеки Миколаївщини, передає пресслужба міської ради.

Фестивальні активності відбуватимуться щодня з 8 по 15 вересня на різних локаціях міста, вхід на усі події вільний за умови попередньої реєстрації.

Офіційне відкриття Фестивалю пройде у ДОФі 8 вересня. О 18:00 – старт мистецької події та презентація онлайн-виставки MEMORY, на яку свої роботи подали 260 учасників з 5 континентів світу. Для віртуальної експозиції відібрали 70 авторів з мистецькими проектами у різних жанрах, які працюють з темами дослідження культури пам’яті, історії національної та особистісної ідентичності. Це фотографія, живопис, графіка та відеоарт. Відібрані роботи демонструватимуться у віртуальному просторі на спеціальній онлайн платформі, де за допомогою гаджету можна гуляти, роздивлятися твори і поринати в атмосферу ПАМ’ЯТІ під спеціальний музичний супровід. Частину відеоарту можна буде побачити і в офлайні – на новій виставковій локації Дому офіцерів флоту.

Програма фестивалю:

8 вересня, п’ятниця

18:00 – Відкриття фестивалю. Презентація віртуальної виставки MEMORY у доповненій реальності

19:00 – джазовий концерт-відкриття фестивалю від PERFORMANCE BAND Володимира Алексєєва, в програмі – труба, контрабас, ударні, клавішні і вокал. Локація: ДОФ (вул. Артилерійська, 9)

9 вересня, субота

16:30 – Показ сучасної світової анімації. Реєстрація – за посиланням в повідомленні міськради, локація: ДОФ (вул. Артилерійська, 9)

10 вересня, неділя

16:00 – Воркшоп зі скетчингу або швидкого малюнку від художниці Світлани Чебанової, реєстрація – за посиланням в повідомленні міськради, локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33)

11 вересня, понеділок

12:00 – Дослідницька екскурсія «ПРОщо: залаштунки миколаївської бібліотеки», реєстрація – за посиланням в повідомленні міськради. Локація: Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека (вул. Маріупольська, 9)

18:00Лекція-дискусія «Нові імена в топонімах Миколаєва. Хто ці люди?» з історикенею Ганною Червак. Реєстрація – за посиланням в повідомленні міськради. Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33)

12 вересня, вівторок

18:00 – Презентація результатів дослідження «Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва». реєстрація – за посиланням в повідомленні міськради. Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33)

13 вересня, середа

18:00 – Спеціальний показ документального фільму «День Незалежності» за участі творців. Реєстрація – за посиланням в повідомленні міськради. Локація: Миколаївський академічний художній драматичний театр (вул. Адміральська, 25)

14 вересня, четвер

18:00 – Лекція «Меморіали: монополія на пам’ять vs мистецьке бачення» від Юлія Манукян, співзасновниці та кураторки мистецьких та урбаністичних проєктів ГО «Урбан Ре-Паблік» (Херсон), лавреатки Премії Вацлава Гавела за креативне дисидентство 2023. Локація: Платформа MY ART (вул. Маріупольська, 33)

15 вересня, п’ятниця

17:00 – Театральна вистава за новелою Миколи Хвильового «Я(Романтика)» від режисера Дениса Степчука, камерний театр «МАЛАНКА» (м. Київ). Локація: Миколаївський академічний художній драматичний театр (вул. Адміральська, 25).

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button