Суспільство

"Миколаївоблтеплоенерго" готове до наступного опалювального сезону вже на 30%

Фахівці підприємства проводять гідравлічні випробування, виявляють пориви мереж та оперативно замінюють пошкоджені ділянки

Цей материал також доступний

Фахівці “Миколаївоблтеплоенерго” готують міські тепломережі – проводять гідравлічні випробування, виявляють пориви мереж та оперативно замінюють пошкоджені ділянки, про що зазначив міський голова Олександр Сєнкевич.

“Ремонтуємо якісно – замінюємо ділянки пошкоджених труб, а не просто латаємо дірки. Так ми уникнемо повторних поривів і забезпечимо миколаївців безперебійним теплопостачанням. Наразі підприємство на 30% готове до опалювального сезону 2023-2024 рр. Фактично, підготовлено 18 котелень, 47 індивідуальних та центральних теплових пунктів, проведено гідравлічні випробування на понад 63 км тепломереж”, – зазначив він.

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Все зрозуміло, чому люди образні. Ніхто не може зрозуміти чому виросли тарифи на електрику, водопостачання. Ніхто не може зрозуміти того, що в місто надходить обладнання для наших комунальних служб, а депутати не спроможні проголосувати за те, щоб це обладнання обслуговувалось. Це питання не до мера, це питання до міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button