ПригодиТема дня

Миколаєвець знайшов наркотик біля лікарні в Корабельному районі та відмовлявся добровільно віддати його поліції

"Обставиною, що пом`якшує покарання, суд вважає щире каяття обвинуваченого", - сказано у вироку

21 березня 2023 року Корабельний районний суд міста Миколаєва виніс вирок у кримінальній справі стосовно повнолітнього місцевого мешканця із середньою освітою за обвинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні наркотичного засобу (без мети збуту).

Під час розгладу справи суд встановив, що 9 січня 2023 року, близько 08:00, Олександр К., перебуваючи на території скверу «Імені Лікаря Самойловича», який розташований поблизу міської лікарні №5 в Корабельному районі, знайшов метадон, та в подальшому зберігав його при собі для особистого вживання.

Того ж ранку, приблизно о 09:20, Олександр, перебуваючи біля будинку №295 пр пр. Богоявленському, був зупинений працівниками Корабельного відділу поліції для перевірки документів у зв’язку із діючими умовами військового стану. Під час перевірки мешканцю було поставлено питання про наявність у нього речей або предметів, обіг яких заборонено або обмежено, на що той повідомив, що має при собі наркотичну речовину, проте відмовився її добровільно видавати. В подальшому, в період часу з 11:24 до 11:34, в ході затримання, було проведено особистий обшук обвинуваченого, в ході якого виявлено та вилучено 2 таблетки «Метадону» у блістері.

До суду надійшла заява обвинуваченого про визнання своєї винуватості, згоду із встановленими досудовим розслідуванням обставинами та згоду на розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні.

Згідно вивчення особистості обвинуваченого встановлено, що він не працює, обстежувався, зокрема, у лікаря-нарколога з діагнозом: гостра інтоксикація внаслідок вживання опіатів, за місцем проживання характеризується посередньо.

“Обставиною, що пом`якшує покарання, суд вважає щире каяття обвинуваченого”, – сказано у вироку.

В результаті, суд визнав Олександра Казмирчука винним у вчиненні кримінального правопорушення (кримінального проступку), передбаченого частиною 1 статті 309 КК України та призначив йому покарання у вигляді обмеження волі строком на один рік.

На підставі статті 75 КК України, засудженого було звільнено від відбування покарання з випробуванням, суд встановив йому іспитовий строк тривалістю один рік.

Також було вирішено стягнути з Олександра К. на користь держави (за проведення судової експертизи) судові витрати в розмірі 1887,80 грн.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button