Пригоди

"Чорним лісорубам" на Миколаївщині, що завдали шкоди державі майже на 2 млн грн, присудили по 5 років тюрми

Доведено 6 епізодів їхньої злочинної діяльності

Первомайською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом скоєння організованою злочинною групою незаконної порубки дерев у первомайському районі, унаслідок чого державним інтересам заподіяно шкоди майже на 2 млн грн, про що повідомила прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

Прокурором у суді доведено, що мешканець села Кам’яний Міст Первомайського району, з метою здійснення незаконних порубок дерев, організував злочинну групу, до складу якої увійшли чотири місцевих жителя. Учасники групи діяли за налагодженою схемою, згідно розподілених ролей, визначених організатором. Спочатку організатор опублікував оголошення у місцевій газеті щодо продажу дров. Один із членів організованої групи, знаходячись неподалік місць незаконної порубки дерев у лісах, спостерігав за обстановкою та за допомогою мобільного зв’язку попереджав інших членів групи про осіб та транспортні засоби, які наближались, з метою недопущення викриття їх злочинної діяльності сторонніми особами.

Інші учасники прибували до визначених місць, де за допомогою бензинових та електричних пил вирубували деревину, розпилювали на частини та завантажували в автомобілі та причепи для подальшого транспортування до місць реалізації.

Доведено 6 епізодів їхньої злочинної діяльності.

Первомайським міськрайонним судом підтримано принципову позицію окружної прокуратури: організатору та одному із членів групи призначено реальні терміни покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років 2 місяці та 5 років відповідно, трьом іншим членам групи – призначено покарання у виді 5 років позбавлення полі, з іспитовим строком 3 роки.

Також, судом повністю задоволено цивільні позови, заявлені прокурором в інтересах держави про відшкодування завданої шкоди.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button