ПригодиСуспільство

Крали 10 мільярдів на місяць: СБУ та ДБР проводять обшуки по всій вертикалі митниці

Повідомляє СБУ

Цей материал також доступний

СБУ та ДБР у взаємодії з Офісом Генерального прокурора проводять масштабну спецоперацію.

Як повідомили у пресслужбі СБУ, наразі розпочалися обшуки в Центральному апараті Державної митної служби та Волинській, Львівській, Житомирській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській, Рівненській та Закарпатській регіональних митницях України.

“За попередніми оцінками, щомісяця оборудки на митниці вимивали з державного бюджету орієнтовно до 10 мільярдів гривень. Це – третина від того, що мала б збирати установа протягом місяця, тобто, кожна третя гривня з митних зборів ішла до кишень корупціонерів”, – зазначено в офіційному релізі Державного бюро розслідувань.

Також встановлено близько 50 суб’єктів господарської діяльності, які допомагають митникам реалізовувати тіньові схеми. Наразі їхню діяльність заблоковано. Співробітники правоохоронних органів працюють на окремих ділянках державного кордону України та пунктах пропуску з метою припинення незаконної діяльності та ліквідації контрабандних схем.

Після завершення першочергових слідчих дій буде надано більш детальну інформацію щодо вчинення корупційних правопорушень працівниками Держмитслужби та діяльності її територіальних органів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button