Суспільство

У Миколаєві починають відновлювати роботу дитсадки: їм передали 10 генераторів

Гончаренко центри передали 10 генераторів для закладів дошкільної освіти Миколаєва, які постраждали через російське вторгнення, але намагаються відновити свою роботу. Генератори волонтери отримали від благодійної організації з Нідерландів Lions of the Netherlands.

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

Як зазначається, у Миколаївській області поступово починають відновлювати роботу багато закладів дошкільної освіти. Адже після деокупації Херсона до Миколаєва повертаються місцеві жителі, які раніше евакуювалися з дітьми через постійні обстріли. Однак багато дитячих садків постраждали через російське вторгнення.

“Організація Lions of the Netherlands постійно допомагає. Наразі ми отримали від них 10 генераторів, які розподілилися між освітніми закладами Миколаєва. Чекаємо ще на новий пакет допомоги від наших закордонних друзів, адже на півдні, який постраждав від обстрілів та окупації, – дуже складна ситуація з електропостачанням”, – зазначила волонтерка.

Директорка Дошкільного навчального закладу №112 у Миколаєві Олена Постіка розповіла, як заклади дошкільної освіти відновлюють роботу.

“Ми щасливі, що в нас є можливість знову працювати. Адже діти мають вчитися, готуватися до школи. Дитячий розвиток стрімкий – і його правильний перебіг залежить від того, чи вчасно дитина отримує базові знання та навички. Але щоб наші заклади могли працювати, потрібно тепло і світло! Ми відповідаємо не лише за розвиток, а й за здоров’я малечі. Тому ми дуже вдячні”, – наголосила педагог.

Нагадаємо, ми писали: У більшості садочків і шкіл у нас немає сховищ. Мер Миколаєва розповів, коли відкриють дитячі садки

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button