ПригодиСуспільство

Поліцейські повідомили про підозру двом миколаївським шанувальникам "русского мира"

Це 51-річний житель Миколаєва та 72-річний житель Миколаївського району

У Миколаївській області правоохоронці повідомили про підозру двом місцевим жителям, які відкрито заявляли про підтримку російської армії і виправдовували агресію проти України, про що повідомили в поліції Миколаївської області.

Так, 51-річний житель Миколаєва в месенджері виправдовував військові дії російської федерації на території України. Фігурант в одному з месенджерів протягом місяця вів особисте листування з кількома своїми знайомими. Будучи достовірно обізнаним про реальні події повномасштабного вторгнення ворога на території нашої країни, чоловік виправдовував і визнавав правомірними дії держави-агресора.

Також 72-річний житель Миколаївського району скоїв аналогічне правопорушення на своїй сторінці в соціальній мережі. Упродовж квітня-липня минулого року пенсіонер, використовуючи соціальну мережу, реагував на пости та поширював на власному акаунті зображення, які містили виправдання, визнання правомірної агресії РФ проти України.

Правоохоронці встановили фактичне місцезнаходження шанувальників “русского мира”, і під час санкціонованих обшуків вилучили відповідну техніку та припинили злочинну діяльність фігурантів.

Слідчі повідомили їм про підозру за ч. 1 і ч. 3 ст. 1. 436-2 КК України “Виправдання, визнання правомірним, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників”; та ч. 2 і ч. 3 ст. 436-2 КК України “Виправдання, визнання правомірним, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників”; та ч. 2 і ч. 3 ст. 436 КК України. Фігурантам загрожує до восьми років ув’язнення.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button