ПригодиТема дня

Роздала знайомим на алкоголь: мешканка Корабельного, яка вкрала в гостях $500, отримала 5 років "умовно"

Суд засудив жінку до 5 років в'язниці, але замінив покарання на істипательний термін у 1,5 року

У січні 2023 року Корабельний районний суд міста Миколаєва завершив слухання у справі місцевої безробітної мешканки (розлучена, освіта – 5 класів середньої школи) Ірини Б.

Як сказано у вироку суду, 30 листопада 2022 року, приблизно о 17:00, жінка вкрала у квартирі потерпілої Л. 500 доларів США, що в еквіваленті становить 18284,20 грн.

Обвинувачена свою провину в суді визнала повністю, вказавши, що потерпіла запросила її в гості. Коли господиня квартири відлучилася, обвинувачена знайшла гроші в спальні постраждалої в шапці. Дані кошти вона сховала у себе в одязі та в подальшому роздала їх своїм знайомим для придбання алкогольних напоїв.

У суді обвинувачена розкаялася у скоєному, зобов’язалася повністю відшкодувати потерпілій шкоду і не вчиняти подібних злочинних дій у майбутньому.

Вирішуючи питання про призначення покарання, суд зазначив, що обвинувачена раніше не була судимою, негативно характеризується за місцем проживання, на обліку в лікаря психіатра не перебуває; лікувалася стаціонарно в наркологічному відділенні у 2022 році з діагнозом “Розлад психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю, синдром відміни”.

Зрештою, суд засудив обвинувачену до п’яти років позбавлення волі умовно – з іспитовим строком у 1,5 року.

Також на користь потерпілої суд стягнув відшкодування матеріальної шкоди в розмірі 18284,20 грн, а на користь держави – судові витрати на суму 1132,68 грн за проведення судової експертизи.

Читайте також:

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button