Суспільство

Рівень підтримки війни зріс, росіяни стерплять ще одну мобілізацію, - WSJ

У Росії зростає рівень підтримки війни суспільством і громадяни можуть “стерпіти” нову хвилю мобілізації до лав ЗС РФ. Про це пише видання The Wall Street Journal, посилаючись на дані закритого опитування російського Фонду Громадська думка.

Журналісти нагадують, що у вересні, коли президент РФ Володимир Путін видав указ про проведення часткової мобілізації, рівень підтримки війни суспільством впав до 34%.

Уже в листопаді, коли призов до лав російських військ було офіційно завершено, цей показник знову зріс – до 80%.

Колишній чиновник Кремля в коментарі журналістам припустив, що росіяни “стерплять” ще одну хвилю мобілізації, під час якої до ЗС РФ можуть призвати ще кілька сотень тисяч бійців. Таку думку екс-працівник адміністрації президента аргументував результатами закритих внутрішніх опитувань, які проводилися на замовлення влади.

Екскерівник незалежного Аналітичного Левада-Центру Лев Гудков також підтвердив, що росіяни почали лояльніше ставитися до повномасштабної війни і загибелі десятків тисяч людей в Україні. За його словами, пропагандистська машина зменшує наслідки збройного конфлікту.

“На побутовому рівні війна нині не викликає у росіян сильної тривоги і заперечень”, – додав Гудков, коментуючи настрої в російському суспільстві.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button