Суспільство

Військовий експерт прогнозує "жест доброї волі" окупантів на Кінбурні: "Так чи інакше"

Там досить серйозний вогневий вплив з боку ЗСУ

Цей материал також доступний

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко розповів, що на Кінбурнській косі в окупантів склалася “суїцидальна патова ситуація”. Він прогнозує, що незабаром там може статися ще один “жест доброї волі” росіян.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.

– Кінбурнську косу слід розглядати в комбінації з іншою частиною лівобережної Херсонщини. На сьогодні ми говоримо не про якісь штурмові дії в напрямку цієї ділянки. Ми говоримо про вогневий вплив. Там досить серйозний вогневий вплив з боку ЗСУ, – пояснив експерт.

За його словами, утримання позицій росіянами на цій ділянці ускладнене багатьма факторами. Найближчим часом ворог взагалі не зможе утримувати цю ділянку.

– Це буде суїцидальна патова ситуація, коли окупанти заходитимуть туди, де їх постійно знищуватимуть. Це досить серйозні втрати, – каже Олександр Коваленко.

Експерт прогнозує, що незабаром на Кінбурнській косі може статися жест доброї волі.

– Якщо там відбудеться “жесть доброї волі”, то фактично Кінбурнська коса – це кинджал у лівобережну Херсонщину. Так чи інакше, вони будуть змушені залишати й іншу частину лівобережної Херсонщини. Тому така суїцидальна патова ситуація – вони там перебувають, їх постійно накриває наша артилерія, – зазначив Олександр Коваленко.

На його думку, якщо росіяни підуть із Кінбурнської коси, то одразу з’являться ЗСУ. І тоді в окупантів каскадна оборона почне руйнуватися вже на лівому березі.

– Вони це розуміють, але нічого не можуть із цим вдіяти, – підсумував експерт.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button